Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Університету взяли участь у благодійному балі-маскараді «З надією в серці»

24-05-2018, 20:02
За традицією захід проводиться у бальній залі «Рremier Palace Hotel Kharkiv».  У цьому році зібрані кошти будуть спрямовані на ремонт приміщення клубу «Друга молодість», де самотні літні люди мають змогу проводить активне дозвілля
Курсанти Інституту беруть участь у благодійному балі п’ятий рік поспіль.
До основної програми балу включено  три хореографічні номери. Виступ презентували 25 пар, до складу 16 увійшли  курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України, які здобули перемогу в номінаціях: «Король стилю» і  «Король полонезу».  Титул «Король балу 2018» отримав курсант ІІ курсу. Переможці нагороджені цінними подарунками та дипломами.
Крім того, був проведений аукціон, на якому меценати, гості, батьки учасників балу та всі небайдужі могли зробити добровільні благодійні внески й допомогти літнім людям.