Курсанти та співробітники Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України взяли участь у перепохованні решток воїнів, загиблих у Другій світовій війні

26-11-2019, 08:50

20 листопада 23 воїни знайшли вічний спокій в братській могилі в селі Перемога Харківського району Харківської області.

Церемонія перепоховання відбулася за військовим статутом з дотриманням військового та релігійного обрядів у присутності представників Харківської обласної ради, місцевої влади Харківського району, керівників районного військового комісаріату, ветеранів та жителів села. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та провели загиблих бійців в останній путь під звуки військового оркестру Інституту. Курсанти Інституту віддали останні почесті загиблим героям.

На мітингу-реквіємі з промовою виступив т.в.о. начальника Інституту полковник Ю.М.Рябуха, який наголосив, що вшанування пам’яті воїнів, які вірно виконували свій військовий обов’язок та віддали своє життя за Батьківщину, є священним обов’язком кожного громадянина незалежної України, а робота з пошуку загиблих та встановленню імен невідомих солдат сприяє вихованню майбутніх українських офіцерів.