Курсанти, студенти та співробітники Університету традиційно стали учасниками Дня довкілля

23-04-2019, 11:37

Головною метою цього свята, що припадає на третю суботу квітня, є поліпшення стану навколишнього середовища: озеленення територій, прибирання парків та алей, проведення різноманітних заходів на екологічну тематику.

Активній роботі на свіжому повітрі сприяла чудова сонячна погода.

Особовий склад Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України розпочав зелений десант іще напередодні свята: курсанти інституту разом з головою обласної Харківської державної адміністрації Юлією Світличною долучились до акції «Посади своє дерево». У цей день було висаджено 450 дерев, 325 із них на центральній площі Солоницівки.

20 квітня співробітниками та курсантами Інституту проведено благоустрій території навчального підрозділу, гуртожитку та прилеглих вулиць. Силами особового складу здійснено обкопування дерев, висаджено молоді саджанці, пофарбовано паркани, упорядковано клумби і квітники.

Також у цей же день курсанти Інституту відвідали підшефний спеціалізований будинок дитини «Зелений Гай», провели упорядкування його території та надали допомогу в господарських роботах. Крім цього, майбутні офіцери потішили вихованців смаколиками, фруктами, іграшками та книжками, кошти на які були зібрані особовим складом Інституту.

Курсанти військово-юридичного факультету присвятили суботу прибиранню території одного з навчальних корпусів та гуртожитку № 8 Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, які знаходяться по вул. Динамівській, та озеленили квітники.

За справу взялися й мешканці гуртожитку №2. За підтримки деканату Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, Студентської ради гуртожитку №2 та коменданта гуртожитку К.З.Малютіна вони упорядкували прилеглу територію.

Підтримайте екологічну ініціативу й долучайтеся до оздоровлення довкілля!

 

Офіційні сторінки Університету в соціальних мережах:

Фейсбук – www.facebook.com/nlu.official/

Телеграм – t.me/NLU1804official

Інстаграм – www.instagram.com/nlu_official/