Курсанти Військово-юридичного інституту Університету навчали однолітків з військового вишу розпізнавати фейки

08-12-2020, 15:09

Представники Військово-юридичного інституту Національного юридичного університету в рамках роботи проєкту «Peer-to-peer» завітали до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, аби поділитись досвідом участі у цьому проєкті та закликати курсантів об’єднатись у боротьбі проти поширення дезінформації під час гібридної війни Російської Федерації проти України.  

Метою даного проєкту, який здійснюється за підтримки Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України та EdVenture Partners (США), є обговорення шляхів і засобів протидії інформаційним загрозам з боку Росії, розповсюдження досвіду між провідними військовими вишами України щодо виявлення та розпізнавання дезінформації та фейків, вивчення сучасних практик підвищення медіа-освіти, вироблення навичок і умінь із критичного сприйняття та оцінки контенту сучасних комунікативних технологій.  

Тож команда Військово-юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у складі курсантів Назарія Мачіхи, Дар`ї Соломахи  та Наталії Демедчук провела інтерактивний захід та розповіла своїм одноліткам – курсантам Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба про найголовніші принципи створення фейків та способи розпізнання правдивої інфорамації від дезінформації. Було проведено опитування у форматі вікторини, яке показало, що зусилля команди не були даремними. Переможці вікторини отримали пам’ятні подарунки, а учасники заходу – інформаційні аркуші та роздаткові матеріали, розроблені командою проєкту.