Курсанти військово-юридичного факультету стали фіналістами Всеукраїнського конкурсу з міжнародного гуманітарного права (All-Ukrainian International Humanitarian Law Competition 2018)

10-12-2018, 14:03

Конкурс відбувся 5–7 грудня у Києві.

Організатори: Міжнародний комітет Червоного Хреста в Україні і делегація МКЧХ.

Програма заходу була насиченою. Учасники мали розв’язати складні завдання й продемонструвати як вміння орієнтуватися у складних ситуацій, пов’язаних зі збройним конфліктом, так і обізнаність у питаннях захисту цивільного населення, поводження з військовополоненими, співпраці з медичним персоналом і використання зброї.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого на конкурсі представляла команда військово-юридичного факультету, до складу якої увійшли Інна Хатунцева, Микола Ахметханов, Богдан Булава; тренер – полковник Любомир Зіняк.

Курсанти гідно виступили, пройшовши всі етапи змагання й підтвердивши ґрунтовні знання з міжнародного гуманітарного права, і разом із представниками Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка потрапили до фіналу. Двобій команд-фіналісток, за яким, до речі, можна було стежити в прямій трансляції он-лайн ресурсу Міжнародного комітету Червоного Хреста, був нелегкий, напружений, проте цікавий і динамічний.

Вітаємо наших звитяжців із вдалим виступом і бажаємо нових успіхів!