Курсантами, викладачами та випускниками Університету проведено заходи до Міжнародного дня захисту дітей

03-06-2013, 11:49

1 червня курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ відвідали підшефний обласний спеціалізований будинок дитини «Зелений гай». Подібні заходи надають можливість у спілкуванні передати частину душевного тепла дітям, які позбавлені батьківської опіки та мають важкі  захворювання. Курсанти, в свою чергу, збагачуються почуттями людяності та доброти.

От і цього разу вони влаштували для дітей справжнє дитяче свято  з іграми, святковими подарунками та побажаннями святкового настрою. Вихованці дитячого будинку разом з курсантами співали пісні, демонстрували малюнки та водили хороводи.   Кожна дитина отримала подарунки, які з любов’ю для них приготували в Інституті. Після концерту усі присутні із задоволенням пограли на дитячому майданчику.

Представники Асоціації випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та Ліги студентів Асоціації відвідали обласну дитячу клінічну лікарню. На баланс лікарні було передано нові медичні прибори, які допоможуть маленьким пацієнтам скоріше стати на шлях одужання, зокрема, були закуплені санітарно-побутові вироби, пристрої для вимірювання рівня кисню у крові, інгалятор та ін. Такі заходи плануються стати доброю традицією Асоціації та Ліги студентів.