Круглий стіл, присвячений вшануванню пам’яті заслужених професорів А.Й.Рогожина і М.М.Страхова, відбувся у Полтавському юридичному інституті Університету

31-10-2013, 11:11

Організатори − кафедра теорії  права та конституційного права спільно з бібліотекою Інституту.

У заході взяли участь студенти 1 та 2 курсу, викладачі, співробітника та гості Інституту. Всього було близько 115 присутніх.

Ведучі запропонували присутнім ознайомитися з життєвим та науковим шляхом видатних вчених та вшанувати їх пам’ять. Студенти Д.Федорченко і П.Нога підготували презентацію про життєвій шлях і наукові надбання А.Й.Рогожина. З доповідями  і презентаціями, присвяченими М.М.Страхову, виступили студенти  А.Анзель і В.Дзюбенко.

Своїми враженнями та спогадами від особистого знайомства с видатними правознавцями А.Й.Рогожиним і М.М.Страховим поділилися: директор Полтавського юридичного інституту, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри правосуддя О.П.Бущан; заступник директора з навчальної  та наукової роботи, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри теорії права і конституційного права О.Р.Дашковська; кандидат юридичних наук, доцент кафедри теорії права і конституційного права А.І.Козаченко; доктор історичних наук,  професор кафедри теорії права і конституційного права В.В.Стрілець; кандидат юридичних наук, доцент кафедри теорії права і конституційного права Д.А.Селіхов.

На захід завітав суддя Апеляційного суду Київської області, випускник Харківського юридичного інституту 1979 року Ю.М.Кулішенко, який з великою теплотою і вдячністю пригадав своїх викладачів М.М.Страхова та А.Й.Рогожина.

Студенти з увагою і цікавістю слухали про складний, героїчний та яскравий життєвий шлях відомих правознавців, провідних вчених країни в галузі історії держави і права, талановитих педагогів, заслужених професорів Національного університету «Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Принциповість, порядність, глибока ерудованість, сумлінне ставлення до своїх обов’язків, високі людські якості на довгий час залишаться прикладом для сьогоднішніх  студентів Університету і багатьох поколінь юристів.