Координатор проєкту Еразмус+ CRIMHUM Томас Крюсман провів серію занять із магістрантами Інституту прокуратури та кримінальної юстиції

18-11-2020, 13:59

16-17 листопада в Університеті відбулася серія занять професора Грацького університету Томаса Крюссмана, координатора проєкту CRIMHUM.  

Даний проєкт програми ЄС ЕРАЗМУС+ спрямований на модернізацію магістерських програм для майбутніх суддів, прокурорів, слідчих з урахуванням європейських стандартів з прав людини в Україні та Білорусі. 

Професор Крюссман з метою апробації розробок проєкту провів заняття зі студентами магістратури Інституту прокуратури та кримінальної юстиції.  

Під час занять була розглянута концепція прав людини як «щита і меча» у кримінальному праві, проаналізовані перспективи розвитку позитивних зобов’язань держав в сфері захисту прав людини, зосереджена увага на життєвому циклі кримінального закону, його дії у часі і просторі, розглянуті кейси щодо злочинів ненависті у юриспруденції Європейського Суду з прав людини, щодо гуманітарних рятувальних операцій у Середземномор‘ї в юриспруденції Суду Справедливості ЄС.  

Олена Харитонова, учасниця університетської групи розробників проєкту CRIMHUM, подякувала проф. Крюссману від імені всіх учасників апробації за надзвичайно цікаві і важливі заняття, і висловила переконання, що впровадження ідей проєкту є значущим кроком на шляху розвитку правової освіти, заснованої на правах людини, а співробітництво між університетами в рамках проєкту буде надалі розвиватися.