Координатор Волонтерського руху Університету Валерій Оболенцев побував в зоні проведення ООС із профорієнтаційними заходами

21-12-2019, 10:48

18-19 грудня доцент кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Валерій Оболенцев відвідав заклади освіти, що знаходяться в зоні проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі. З метою профорієнтаційної роботи він зустрівся з випускниками Мар’їнського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1,  Мар’їнського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 та Красногорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2. Він розповів школярам про порядок вступу, організацію навчального процесу, матеріально-технічну базу Університету. Діти виявили особливу зацікавленість щодо культурно-освітніх заходів та спортивних досягнень наших студентів. На знак подяки колектив Мар’їнського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 подарував волонтерам паляницю. А школярам було передано подарунки від колективу вишу.

Під час поїздки Валерій Оболенцев відвідав 24-й Окремий штурмовий батальйон «Айдар». Бійцям підрозділу було доведено інформацію про особливості вступу військовослужбовців до Університету. Також їм було передано новорічні подарунки від наших волонтерів.