Координатор Волонтерського руху Університету Валерій Оболенцев відвідав з гуманітарною місією місто Попасна Луганської області

27-01-2020, 14:04

Доцент кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Валерій Оболенцев зустрівся зі школярами міста Попасна Луганської області. Під час зустрічі він розповів про порядок вступу та умови навчання в Університеті, перспективи працевлаштування випускників.

За результатами спілкування з директорами попаснянських шкіл було зкоординовано заходи освітньої та профорієнтаційної роботи. Бійцям Операції об’єднаних сил, що проходять службу на ділянці фронту у Попаснянському районі, В.Ф. Оболенцев передав волонтерську допомогу від колективу наукової бібліотеки та редакційного відділу.