02-04-2019, 13:29

Традиційний захід, який щороку організовується «Об’єднанням Студентів-Правників» на базі юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, відбувся 30 березня 2019 року. Формат судових дебатів, де кожна команда-учасник виступає стороною судового процесу згідно визначеної фабули, дає можливість спробувати себе у ролі досвідчених юристів, здобути унікальні навички, що обов’язково знадобляться у майбутній кар’єрі.

І під час засідання у першій суддівській колегії, і в фіналі конкурсу команда представляла сторону Урядового уповноваженого України у справах ЄСПЛ.

Завдяки злагодженій командній грі та копіткій підготовці до дебатів, консультативній підтримці доцентки кафедри конституційного права Ірини Дахової, доцентки кафедри адміністративного права Ольги Соловйової, доцентки кафедри кримінального права Олени Харитонової, доцента кафедри кримінального процесу В’ячеслава Вапнярчука та організаційній допомозі адміністрації Інституту прокуратури і кримінальної юстиції команда вдруге виборола звання найкращої.

Продемонструвавши майстерність у мистецтві промови, перемогу у номінації «Кращий оратор» здобув один з членів команди «NLU Team» Олександр Белей.

Теплий прийом організаторів, доброзичлива атмосфера заходу, дружнє спілкування з усіма учасниками створили незабутню атмосферу наукового свята.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!