Команда Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого здобула перемогу у V Всеукраїнському конкурсі слідчих дій

01-11-2018, 18:04
Представники інституту третій рік поспіль перемогли у Всеукраїнських змаганнях зі слідчих дій імені Г.М. Рудого, які проводились у Хмельницькому університеті управління та права.
Цього року у змаганнях брали участь команди семи провідних правничих вишів України. Учасники мали продемонструвати теоретичні знання з кримінального, кримінального процесуального права та криміналістики.
Конкурс складався з двох етапів. Під час відбіркового етапу всі команди змагались у проведенні допиту підозрюваного та слідчого експерименту. У фіналі конкурсу команда Інституту підготовки юридичних адрів для СБ України «Сучасний підхід», тренером якої виступив старший викладач спеціальної кафедри № 1 інституту підполковник М.В. Членов, продемонструвала високий рівень практичних навичок у проведенні огляду місця події та обшуку.
Оцінювали учасників змагань досвідчені адвокати, працівники правоохоронних органів, науковці та інші фахівці в галузі правознавства, які відзначили відмінну підготовку майбутніх слідчих СБ України.