Команда Інституту підготовки кадрів для МВС України посіла перше місце на Кубку Університету з міні-футболу до Дня Університету

19-11-2012, 10:21

19 листопада відбулося нагородження переможців турніру на Кубок Університету з міні-футболу.

На початку заходу проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш зазначив: «Перед нами постійно стоїть завдання розвитку спортивного руху в Університеті, щоб студенти успішно навчаючись приносили славу вузу та виборювали спортивні нагороди найвищого ґатунку; головний пріоритет − ігрові види спорту. Також необхідно підтримувати славетні волейбольні традиції. Найкращий спортсмен для вузу це той, хто встигає займатись спортом і не має заборгованості по навчанню».

За результатами змагань 1 місце посіла команда Інституту підготовки кадрів для МВС України, 2 місце − команда факультету підготовки кадрів для Міністерства юстиції України, 3 місце − команда господарсько-правового факультету.

Ю.Г.Барабаш вручив Кубок Університету з міні-футболу капітану команди Інституту підготовки кадрів для МВС України, подякував організаторам змагань, привітав директорів та деканів.