Команда факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України взяла участь у курсантсько-студентському форумі «Курсантська весна−2016»

17-05-2016, 10:56

Захід відбувся 12-13 травня у м. Чернігові. У ньому взяли участь студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, курсанти Академії державної пенітенціарної служби та Інституту кримінально-виконавчої служби.

Мета проведення форуму: залучення до вирішення важливих питань науки студентської (курсантської) молоді, активізації інтересу до нових знань, що виходять за межі основних освітніх програм, зміцнення зв’язків між курсантами і студентами спеціалізованих вищих навчальних закладів та покращення іміджу вищих навчальних закладів Державної пенітенціарної служби України.

Програма була насиченою та різноманітною, включала конкурси як професійно орієнтовані, так і інтелектуальні, творчі, спортивні та розважальні.

Команда Університету (капітан В.-Б. Волошин) продемонструвала високий рівень знань та практичних навичок, посіла перше  місце на конкурсі з    криміналістики та два других  на змаганнях з  професійно орієнтованих логічних завдань з кримінально-виконавчого права  та з адміністративного права.