Команда Університету «NLU Team» перемогла у національних змаганнях з кримінального права

07-11-2019, 10:04

Студенти 4-го курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Вікторія Ганжело, Богдан Трофімов, Юлія Шевченко здобули перемогу на Національних змаганнях з кримінального права (National Criminal Law Moot Court Competition), які були організовані ELSA Ukraine. У змаганнях, що проводилися у м. Києві взяли участь 19 команд з закладів вищої освіти усієї України. Фабули являли собою комплекс корупційних, посадових та господарських злочинів, а також злочинів проти життя та здоров’я. Для їх успішного вирішення команди також мали застосувати знання специфіки правового статусу службових осіб, правил необхідної та уявної оборони, порядку призначення покарань. Двічі команді випадала роль обвинувачення, а у фіналі дісталася роль захисників.

Суддями конкурсу виступали практикуючі адвокати – представники юридичних фірм Asters, Arzinger, Cracers, Equity, які детально розглядали кожен аспект юридичного спору.

Переможці, окрім незабутніх вражень та емоцій, отримали цінні призи та право на проходження стажування в найбільшій юридичній фірмі України – Asters.

Вітаємо команду з перемогою і бажаємо нових інтелектуальних, академічних і професійних здобутків!