Команда Університету «KK Partners» (А.Касьяненко та В.Костін) посіла ІІІ місце на ІІ Всеукраїнських судових дебатах з трудового права

27-11-2018, 15:11

Захід представляв собою моделювання судового процесу, під час якого кожна з команд представляла інтереси позивача чи відповідача під час розгляду конкретної фабули. Змагання відбувалися в два тури: конкурс письмових робіт (меморандумів)  та усні виступи.

Кінцевий етап відбувся у місті Київ. Попередньо, з декількох десятків учасників за підсумками письмових раундів, було відібрано 10 найкращих команд з провідних закладів вищої освіти країни.

Команда Університету «KK Partners» у складі Андрія Касьяненко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс) та Владислава Костіна (міжнародно-правовий факультет, 1 курс магістратури) посіла ІІІ місце, Владислав Костін став кращим промовцем з боку відповідача.