Команда Університету «Юридична громада» стала переможцем національних судових змагань з міжнародного кримінального права

13-02-2017, 16:27

National Moot Court Competition on International Criminal Law (національні судові змагання з міжнародного кримінального права) − національний захід, спрямований на розвиток професійних вмінь студентів-правників, підвищення їхнього рівня знань у сфері міжнародного кримінального права, розвиток навичок обґрунтування та захисту власної позиції у письмовому та усному провадженні.

Захід відбувся 11-12 лютого у м. Львові. У турнірі взяли участь 8 команд з вищих навчальних закладів Києва, Одеси, Харкова та Львова, які навчаються за спеціальністю «Правознавство». Учасники  пройшли попередній відбір (із 16 команд було відібрано 8).

Судові змагання складалися з письмового та усного раундів. Усний раунд відбувся у форматі моделювання процесу в Міжнародному кримінальному суді у Палаті попереднього провадження. Зокрема, команди виступали у ролі сторони обвинувачення та захисту.

Команда Університету «Юридична громада» у складі  Інокентія Миславського, Ярослава Лепешка, Єгора Кононенка, Світлани Болдової (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 1 курс) та Ярослава Бєлих (факультет правосуддя, 5 курс) стала переможцем, а також отримала нагороду за кращий письмовий меморандум.

Вітаємо всіх членів команди та бажаємо нових перемог!

uPJdsKrUtEE sMVUjoAAJP4