Команда Університету у складі Тита Андреєва, Ярослава Дубенка та Тетяни Баркар під керівництвом Олени Харитонової перемогла на Міжнародному студентському саміті «Права людини в умовах сучасних глобалізаційних викликів» у Дніпрі

02-06-2020, 12:36

Наприкінці травня у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ було проведено міжнародний студентський саміт «Права людини в умовах сучасних глобалізаційних викликів». Саміт зібрав 25 університетських команд з України, Білорусі, Польщі та Казахстану. Проєкти учасників складалися з письмової роботи та відеопрезентації й оцінювалися міжнародним журі у складі визнаних національних та міжнародних фахівців у сфері права, представників органів влади, політиків тощо.

Команда Національного юридичного університету у складі Тита Андреєва, Ярослава Дубенка та Тетяни Баркар здобула диплом I ступеня разом з командами Краківського педагогічного університету та Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Студенти провели правовий аналіз обміну полоненими, що відбувся у грудні 2019 року між Україною та невизнаними органами влади тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, створювані ним загрози верховенству права у національному контексті, сформували рекомендації для теорії та практики юриспруденції.

Вітаємо команду з перемогою та бажаємо нових звершень!