Команда Університету стала третьою на всеукраїнському турнірі «Судові дебати з цивільного права та процесу»

08-12-2020, 12:24

28 листопада в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбувся всеукраїнський  турнір «Судові дебати з цивільного права та процесу». 

Метою турніру є підвищення загального рівня правової культури та сприяння вдосконаленню системи правової освіти молоді, набуттю необхідного рівня правових знань.  

Хоча за правилами турніру змагаються у ньому здобувачі освіти 3-5 курсів навчання за спеціальностями «Право», «Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність», Університет представили студенти 2 курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Всеволод Марценюк і Роман Крохмаль. 

Учасниками фінальної частини стали команди Одеського національного університету імені Мечникова “Ex tempore”, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого ”Legion Corporation”, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна “SAK & co”  та Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ «Bona Mente».  

За результатами суддівського оцінювання Всеволод Марценюк і Роман Крохмаль посіли ІІІ місце. На цьому конкурсі вони мали можливість презентувати позицію позивача у справі з захисту виключних прав інтелектуальної власності на знак для товарів і послуг (торговельну марку) та комерційне найменування.