Команда Університету піднялася на перше місце п’єдесталу пошани спортивного заходу «Осінні баталії-2019»

15-10-2019, 16:48

Організатором заходу на території спортивного комплексу «Темп» в лісопарку виступила Харківська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України. Мета – пропаганда фізичної культури і спорту, впровадження фізичної культури в побут, набуття практичних навичок формування командного духу.

У змаганнях взяли участь 36 команд від територіальних, первинних профспілкових організацій Харківської області.

Від Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого під керівництвом голови профспілкового комітету В.Г.Білик і  тренера, голови комісії зі спортивно-масової роботи профкому М.І.Гоєнко виступила команда у складі старшого викладача кафедри фізичного виховання №1 С.О.Фішева (капітан команди), доцента кафедри фізичного виховання №1 О.Е.Коломійцевої, доцента кафедри фізичного виховання №2  І.О.Бодренкової, співробітників В.В.Джерелія та  О.О.Мізяк.

В індивідуальних змаганнях В.В.Джерелій переміг у стрільбі з луку та посів друге місце з дартсу. Команда Університету за сумою конкурсів виборола І місце.

Вітаємо переможців і бажаємо успіху в наступних змаганнях!