Команда Університету посіла ІІ місце у спортивному заході «Осінні баталії»

03-10-2018, 13:44
Харківська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України виступила організатором і провела на території спортивного комплексу «Темп» в лісопарку змагання. Мета – пропаганда фізичної культури і спорту, впровадження фізичної культури в побут, набуття практичних навичок формування командного духу.
У заході взяли участь більше 30 команд від територіальних, первинних профспілкових організацій Харківської області. Від Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого під керівництвом голови профспілкового комітету В.Г.Білик виступила команда у складі завідувача кафедри фізичного виховання №1О.В.Попрошаєва (капітан команди), доцента кафедри фізичного виховання №2 І.О.Бодренкової, доцента кафедри фізичного виховання №1 О.Е.Коломійцевої, старшого викладача кафедри фізичного виховання №1 С.О.Фішева, лаборанта кафедри фізичного виховання №2 А.С.Фішевої, співробітника М.О.Геджиманова.
Команда Університету успішно пройшла естафети, виконала всі завдання і в підсумку виборола ІІ місце.
Вітаємо призерів і бажаємо успіху в наступних змаганнях!