Команда Університету – переможець ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство» у 2018-2019 н.р., у особистому змаганні Альона Посохова посіла І місце, а Олена Кечеджі і Володимир Марченко – ІІІ місце

11-04-2019, 19:03

Мета олімпіади: виявлення та підтримка обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, розвиток і реалізація здібностей студентів, стимулювання і активізації їх науково-дослідної роботи, творчої праці, а також стимулювання педагогічних та науково-педагогічних працівників, підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу.

Захід відбувся   в два тури – командний та індивідуальний. Змагання у кожному турі проводилися  у формі тестування з окремих навчальних дисциплін, за якими здійснюється підготовка фахівців за напрямом «Право» у закладах вищої освіти  України (командний тур – 200 питань, індивідуальний тур – 100 питань) та виконувалися  кожним учасником самостійно.

За перемогу у Запорізькому національному університеті змагалося 46 команд закладів вищої освіти України.

Університет представляли Альона Посохова (міжнародно-правовий факультет), Олена Кечеджі (фінансово-правовий факультет), Володимир Марченко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції).

До змагань команду Університету підготував асистент кафедри конституційного права України, кандидат юридичних наук Б.С.Мохончук.

Участь у заході також взяв доцент кафедри адміністративного права Дмитро Валентинович Лученко (член жури).

Талановиті студенти отримали можливість закріпити свої знання під час стажування в одній з провідних юридичних компаній України – «ФАС-ЮСТ» та ГО «Європейський центр верховенства права».