Команда Університету (Олександр Ромашко, Євген Борох, Сергій Пазій) під керівництвом асистентки кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн Р.Казак посіла друге місце на VІII Всеукраїнському студентському турнірі з історії

27-02-2020, 14:14

Інтелектуальний захід відбувся у Київському університеті імені Бориса Грінченка. У турнірі взяли участь 42 команди закладів вищої освіти України. Команди були поділені за фаховим спрямуванням на дві ліги (перша – ті, чия основна дисципліна у навчанні – «історія», друга – «любителі історії», а саме – правники, економісти та представники інших спеціальностей).

Турнір був побудований за класичною структурою – аргументовано розглянути дискусійне питання у змаганні команд (3 учасники) у формі окремих виступів «Доповідача», «Опонента» та «Рецензента».

Команда Університету у складі С.Пазія та Є Бороха (факультет адвокатури,  ІII курс) та О.Ромашка (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, II курс) виступала у групі «Любителів історії» під керівництвом кандидата юридичних наук Р.Казак.

Турнір проходив три дні. Блискуче виступила у двох раундах, команда НЮУ у фіналі програла з мінімальною різницею представникам Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.  

Студенти отримали дипломи II ступеня  Міністерства освіти і науки України за підписом міністерки Ганни Новосад.

Бажаємо призерам успіхів та нових перемог!