Команда Університету з плавання (тренер П.Є.Єгоров) посіла ІІ місце на обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя»

27-03-2019, 09:08

Турнір серед студентів закладів вищої освіти відбувся 25-26 березня в басейні спорткомплексу Національного технічного університету   «ХПІ». У змаганнях взяли  участь 150 учасників  із 17 команд.

Анастасія Малявіна (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України,  4 курс) , Марина Колесникова (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції,  2 курс),  Тетяна Копейчикова  (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України,  2 курс),  Олександр Новак (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції,  4 курс), Станіслав Галуненко ( міжнародно-правовий факультет,  2 курс), Олександра Саліновіч (міжнародно-правовий факультет,  2 курс) , Віталій Пустовіт  (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 2 курс),  Богдан Коновалов  (випускник Інституту прокуратури та кримінальної юстиції 2019 року) вибороли 12 золотих, 4 срібних і 5 бронзових медалей.

Бажаємо подальших успіхів спортсменам на блакитних доріжках!