Команда університету з легкої атлетики (тренери – Л.В.Романенко, М.І.Гоєнко) здобула 8 нагород на обласних спортивних змаганнях “Спорт протягом життя” серед студентів ЗВО Харківської області з легкої атлетики

06-05-2019, 14:52

2-3 травня на легкоатлетичному стадіоні “Динамо” були проведені обласні спортивні змагання “Спорт протягом життя” серед студентів ЗВО Харківської області.

В індивідульному заліку переможцями та призерами стали:

1 місце:

Денис Пікаш (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс) – зі стрибків у висоту та потрійного стрибка.

2 місце:

Вікторія Лоскутова (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс) – зі спортивної ходи на 5000 м;

Артем Овчаренко ( Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс) з бігу на 400 м з бар’єрами;

Єлизавета Хорольська (військово-юридичний факультет, 1 курс) з бігу на 400 м з бар’єрами.

3 місце:

Денис Терешкевич ( Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 3 курс) з бігу на 400 м з бар’єрами

Єлизавета Хорольська (військово-юридичний факультет, 1 курс) з бігу на 3000 м

Тетяна Зубко (факультет адвокатури, 1 курс магістратури) зі спортивної ходи на 5000 м.

Слід зазначити, що під час змагань також вівся залік відкритого чемпіонату Харківської області з легкої атлетики, де Денис Пікаш в обох своїх видах виборов золото, а Вікторія Лоскутова стала бронзовою призеркою.

Бажаємо подальших успіхів переможцям і призерам!