Команда Університету з греко-римської боротьби (головний тренер В.В.Джерелій) посіла ІІI місце на обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя»

20-03-2019, 12:28

Змагання відбулися 18-19 березня 2019р. у спортивному комплексі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».
У заході взяли участь 145 студентів із 8 закладів вищої освіти м.Харкова III-IV рівнів акредитації на чолі з переможцями та призерами молодіжних чемпіонатів України, Європи та світу:

В індивідуальному заліку переможцями стали:

І місце:

– вагова категорія 60 кг – Микита Щирий (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 4 курс);

– вагова категорія 82 кг – Сухробжон Султонов (міжнародно-правовий факультет, 1 курс);

– вагова категорія 97 кг – Віктор Джерелій (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс);

– вагова категорія 130 кг – Дмитро Павленко (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 2 курс).

ІІ місце:

– вагова категорія 55 кг – Ярослав Царевський (військово-юридичний факультет, 1 курс);

– вагова категорія 77 кг – Артем Григорцев (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс);

– вагова категорія 87 кг – Ровшан Ніфталієв (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс).

ІІІ місце:

– вагова категорія 63 кг – Сергій Поважний (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс);

– вагова категорія 67 кг – Денис Ковганюк (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 4 курс);

– вагова категорія 72 кг – Богдан Білий (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 4 курс);

– вагова категорія 77 кг – Руслан Заїка (військово-юридичний факультет, 1 курс);

– вагова категорія 82 кг – Азізжон Кійомов (міжнародно-правовий факультет, 1 курс);

– вагова категорія 87 кг – Даніель Герліані (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс).

Сухробжон Султонов (міжнародно-правовий факультет, 1 курс) отримав кубок «ЗА ВОЛЮ ДО ПЕРЕМОГИ», яким нагороджується кращий спортсмен, що продемонстрував характер у змаганнях.

Бажаємо подальших успіхів переможцям і призерам!