Команда Університету з вільної боротьби (головний тренер В.В.Джерелій) посіла І місце у ХVI відкритому Всеукраїнському турнірі «Студентські ігри Слобожанщини»

15-11-2019, 16:25

Захід, присвячений   215-ій річниці заснування Університету,  відбувся 13-14 листопада.  У змаганнях  взяли участь 112 студентів з дванадцяти  закладів  вищої освіти III-IV рівнів акредитації м. Харкова на чолі з переможцями та призерами молодіжних чемпіонатів України:  Національного юридичного університет імені Ярослава Мудрого, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Харківської державної академії фізичної культури,  Харківського національного автомобільно-дорожнього університету та ін.

В індивідуальному заліку юристи вибороли 5 золотих , 5 срібних та 10 бронзових медалей.

Бажаємо подальших успіхів переможцям та призерам!