Команда Університету з вільної боротьби (головний тренер В.В.Джерелій) посіла ІІI місце на обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя»

20-04-2018, 12:56

Змагання відбулися 18-19 квітня 2018р.  у спортивному комплексі Національного  технічного  університету «Харківський політехнічний інститут». У заході  взяли участь 152 студентів з 8 вищих навчальних закладів  м.Харкова III-IV рівнів акредитації на чолі з переможцями та призерами молодіжних чемпіонатів  України, Європи та світу:

–  Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого;

– Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»;

– Харківський національний автомобільно-дорожній університет;

 – Харківський національний університет внутрішніх справ;

– Харківська державна академія фізичної культури;

 – Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди;

– Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка;

– Харківський національний університет міського господарства.

В індивідуальному заліку переможцями стали:

І місце:

вагова категорія 60 кг – Максим  Степич  (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс);

вагова категорія  65 кг – Артем Григорцев (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс);

вагова категорія 125 кг – Евген Попов (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4курс).

 ІІ місце:

вагова категорія 65кг – Станислав Жук (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 5курс).

 вагова категорія 86 кг – Даніель Герліані (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2курс);

вагова категорія 79кг – Сергій Варук (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 5курс);

ІІІ місце:

вагова категорія 57 кг – Сергій Бугай (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 5курс).

вагова категорія 57 кг – Микита Щірий (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 3 курс);

вагова категорія 70 кг – Сергій Клименко (господарсько-правовий факультет, 1курс);

вагова категорія  74 кг – Віктор Джерелій (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 3 курс);

вагова категорія 92 кг – Дмитро Павленко (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1курс);

вагова категорія до 97 кг – Артем Лалич (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс).

Бажаємо подальших успіхів переможцям та призерам!