Команда Університету здобула І місце на другому раунді дебатів у рамках Національного студентського турніру «Конституція: на шляху до змін»

15-05-2017, 15:58

Захід відбувся 13-14 травня у м. Дніпро.  

В перший день заходу учасники прослухали лекцію з питань прокурорської діяльності. Наступного дня команди-переможниці попередніх раундів розпочали змагання. Головним завданням стало – на підставі отриманих напередодні матеріалів учасники мали  підготувати та презентувати модель прокуратури, яка б відповідала європейським та міжнародним стандартам.

Збірна команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у складі Владислава Костіна (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс),  РадиславаТкаченка (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 5 курс, 24 група), Олени Куваєвої (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції, 5 курс) та Інокентія Миславського (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України,1 курс) здобула І місце у змаганні та отримала право взяти участь у фінальному етапі турніру, який буде проведено в Києві.

Ткаченко Радислав також став «Кращим спікером турніру».

Щиро вітаємо переможців!