Команда університету здобула друге місце на Міжнародному турнірі з медіації у Литві

28-01-2019, 14:05

У змаганнях, що проходили 24-25 січня в університеті Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва) та за підтримки проекту Стратегічного Партнерства Erasmus+ «Онлайн навчальна платформа з медіації», брали участь 10 команд з 9 країн: Австрії, Болгарії, Італії, Латвії, Литви, Чеської Республіки, Польщі, Республіки Білорусь та України.

Університет представляли студенти Кирило Анісімов (2 курс магістратури міжнародно-правового факультету), Конюль Гасанова (1 курс магістратури Інституту прокуратури та кримінальної юстиції), Владислав Стульгінський (1 курс магістратури факультету адвокатури). Підготувала команду та представляла харківську школу медіації на цих змаганнях доцент кафедри цивільного процесу Тетяна Цувіна.

Турнір відбувався у формі моделювання процедури медіації у комерційних, сімейних та житлових конфліктах. Кожен із учасників виступав у ролі медіатора, сторони конфлікту та адвоката сторони. Протягом 2 днів відбулося 3 раунди турніру, по 5 засідань у кожному раунді. За підсумками усіх раундів команда Національного юридичного університету  імені Ярослава Мудрого посіла друге місце.

Вітаємо команду із високим досягненням та бажаємо нових успіхів!