- Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого - https://nlu.edu.ua -

Команда Університету «Достучаться до ЕС» стала переможцем Харківської міської дебатної ліги

Турнір проходив у чотири відбіркові етапи. Фіналісти отримували право грати у великому фіналі. Показово, що змагання проводилися за британським форматом: у дебатах одночасно бере участь чотири  команди, по дві за уряд і за опозицію. Кожна команда складається з двох осіб.

У турнірі взяли участь представники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного економічного університету імені С. Кузнеця, Харківського національного  університету імені В.Н.Каразіна, м. Кременчук та учні шкіл м.Харківа.

IV етап Харківської міської дебатної ліги та великий фінал відбувся 16 квітня у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Головним суддею була О.Куваєва (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс), помічники ─ Голова Профкому студентів Університету, асистент кафедри організації судових та праохоронних органів О.Ю.Дудченко та асистент кафедри екологічного права Є.П. Суєтнов.

Тематику було обрано філософську. Перемогла команда «Достучаться до ЕС», кращим промовцем турніру став гравець команди Р.Ткаченко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс). Фіналістами стали команди, членами яких були студенти Інституту прокуратури та кримінальної юстиції «Мозковий штурм» (К.Кожушний, В.Костін), «Винцо эволюции» (Є.Брич), а також «Усы Ницше» (вихованець дебатного клубу Університету, учень 10-го класу школи №152 Д.Авраменко).

У великому фіналі зійшлися шістнадцять команд. Гідно представили та отримали квіток на чемпіонат України студенти  Інституту прокуратури та кримінальної юстиції К.Кожушний та В.Костін («Мозковий штурм»), В.Рябуха («Ходят слухи»), О.Куваєва («Кувадяй»), Р.Ткаченко («Достучаться до ЕС»). Чемпіоном м. Харкова з дебатів стала команда «Достучаться до ЕС».

Це четверта поспіль перемога дебатного клубу Університету.