Команда Університету виборола ІІІ місце на XIV літній універсіаді України і на щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя»

13-06-2019, 10:19

XIV літня універсіада України тривала протягом року. Змагання з шістнадцяти видів спорту  проведено в чотири етапи: в ЗВО, територіальні змагання, всеукраїнські зональні з ігрових видів та інших видів спорту,  фінальні змагання (квітень-травень 2019 року). За результатами Університет здобув ІІІ місце.

В обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» серед студентів закладів вищої освіти III – IV рівнів акредитації Харківської області  взяли участь 24 команди з різних видів спорту. Загальнокомандне місце підраховувалося за виступами кращих 15 команд. У підсумку Університет посів ІІІ командне місце.