Команда студентів Університету посіла ІІ місце у Всеукраїнському правовому турнірі Міністерства юстиції України

12-12-2016, 16:30

edqtm1vlonqhttp://www.krmj.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=768:—vip–2016&catid=1:2004-01-19-09-56-43&Itemid=5

8 грудня у Національному авіаційному  університеті відбувся всеукраїнський правовий турнір у форматі брейн-рингу.

Метою турніру було сприяння розвитку правової культури студентської молоді, виховання поваги до права в Україні, підвищення рівня правових знань та уміння застосовувати їх на практиці. Впровадження юридичних традицій через проведення високоінтелектуального правничого конкурсу, уперше запровадженого в 2008 році під час проведення Всеукраїнського тижня права.

Участь у турнірі взяло 20 команд з найкращих вищих навчальних закладів Києва, Харькова, Чернігова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Вінниці та ін. Команди-учасниці  змагалися за правилами гри брейн-ринг, відповідаючи на питання з усіх галузей права.

Університет представляла збірна команда у складі студентів 1 курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України у складі Ярослава Лепешка, Єгора Кононенка, Світлани Болдової та  капітана команди Інокентія Миславського.

Питання, які обговорювалися на турнірі, стосувались загально-правової тематики та різних галузей права. Всього було проведено два відбіркові раунди, півфінал та фінал.

За підсумками змагання друге місце посіла команда Національного юридичного університету імені Яроослава Мудрого.