Команда плавального клубу Університету взяла участь у ХХХ (ювілейному) Міжнародному запливі через Босфорську протоку «Bosphorus Cross-continental swimming race»

30-07-2018, 11:41

Змагалося понад 2400 спортсменів з 52 країн світу. Босфорська гонка як  найстаріша і найпрестижніша в Європі відома тим, що в ній беруть участь і професіонали,  й аматори.

Команда Університету у складі 23 осіб (студенти, аспіранти та викладачі) фінішувала в повному складі і показала хороші результати у своїх вікових групах, подолавши 6,5 км  у відкритій воді, намагаючись впоратися з сильними течіями і хвилями, емоційними і фізичними перешкодами.

Тетяна Копейчикова (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс) посіла п’яте місце, Олексій Нестерович (тренер плавального клубу) прийшов до фінішу з сьомим результатом, у Дмитра Філіпського (аспірант кафедри конституційного права України) − 11 результат. Кожен спортсмен отримав почесне звання «Міжконтинентальний плавець», підтверджене сертифікатом Türkiye Milli Olimpiyat Komitesikomitesi.

Одним із перших по приїзді до Харкова команду привітав ректор Університету В.Я.Тацій, який висловив надію, що приклад спортсменів плавального клубу  після підкорення Босфору буде надихати  на перемоги і досягнення високих спортивних результатів якомога більше професіоналів і любителів цього виду спорту.

Також зі спортсменами зустрілася Голова Харківської держадміністрації  Ю.А.Світлична, яка подякувала їм за те, що вони прославляють Харківщину,  підкресливши, що настрій на перемогу, командний дух, сила волі і патріотизм допомогли нашим спортсменам досягти найвищих результатів.

Головний тренер плавального клубу  О.С.Нестерович розповів про те, як проходила підготовка і безпосередньо заплив, відмітив кращих спортсменів і розповив про найближчі плани і перспективами розвитку плавального клубу.

Начальник військово-юридичного факультету С.М.Мельник поділився своїми враженнями від запливу, додавши, що своїм прикладом члени клубу повинні залучати якомога більше молоді до занять спортом і здорового способу життя.