Команда дебатного клубу Університету − переможець регіонального етапу студентських дебатів DRI (Офіс зі сприяння демократії в Україні)

16-11-2016, 09:28

Тема, яка була винесена на обговорення, стосувалася способу прийняття нової Конституції України, а саме чи приймати її повністю, чи частинами.

Студенти Університету  перемогли команду ХНУ імені В.Н. Каразіна, відстоявши позицію прийняття повністю нового тексту Конституції шляхом референдуму, вказуючи на особливий статус документа та сучасну соціально-політичну ситуацію в Україні.

Представляти Університет у наступному етапі  буде команда-переможець у складі: Радислав Ткаченко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 5 курс), Олена Куваєва (Інститут підготовки кадрів для Органів юстиції України, 5 курс), Владислав Костін (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс), Олександр Задерей (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 5 курс).

Організатори заходу відмітили високий рівень підготовки та якість аргументації команди.

Democracy Reporting International  − незалежна, міжнародна, некомерційна організація, головний офіс якої знаходиться в Берліні. Мета DRI – підвищення правосвідомості суспільства, сприяння участі громадян в політичних процесах, підзвітності державних органів і розвитку демократичних інститутів у всьому світі. DRI підтримує локальні шляхи здійснення універсальних політичних прав громадян на участь в політичному житті країни, які закріплені в Міжнародному пакті про громадянські і політичні права.

%d0%b44 %d0%b41 %d0%b42 %d0%b43