Колектив Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України низкою заходів вшанував пам’ять жертв Голодоморів в Україні

27-11-2018, 12:49

На вечорі-реквіємі, який організовано для першокурсників Інституту, молоде покоління військовослужбовців ознайомилося з документальними матеріалами, що доводять безпрецедентність злочинів радянської тоталітарної системи проти українського народу та роль Служби безпеки України у встановленні історичної правди про Голодомор як геноцид української нації.

В межах заходів до 85-х роковин пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Інституті працювала виставка художніх і документальних матеріалів, присвячених тим трагічним подіям.

24 листопада о 16 годині особовий склад Інституту долучився до Всеукраїнської акції «Запали свічку». Композиція з запалених свічок, яка була викладена біля гуртожитку Інституту, символізувала мільйони заморених голодом та ненароджених в Україні дітей. На знак жалоби за загиблими під час голодоморів українцями, в Інституті було оголошено хвилину мовчання.

Одночасно з цим, курсанти Інституту вшанували пам’ять мільйонів українців біля Меморіального комплексу жертвам Голодомору покладанням квітів та запалюванням символічних лампад.