18-02-2019, 16:56

14 лютого першокурсники Інституту зустрілися з ветераном – учасником бойових дій в Афганістані, кавалером ордена «За мужність» IIIступеня, заступником голови громадської організації «Харківського міського союзу ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» Г.І.Ломакіним, який поділився з молодим поколінням майбутніх офіцерів своїми спогадами про участь у бойових діях на території Республіки Афганістан та героїзм співвітчизників-інтернаціоналістів.

Того ж дня курсанти Інституту та Г.І.Ломакін оглянули книжкову виставку, присвячену участі військовослужбовців в бойових діях на території інших держав, організовану в науковій бібліотеці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Гість подарував науковій бібліотеці свою монографію «Локальні війни та збройні конфлікти ХХ сторіччя – учасники та події».

16 лютого курсанти та офіцери Інституту були запрошені на урочистий захід та концерт, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-й річниці виводу військ з Афганістану, який відбувся в Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М.В.Лисенка.