Колектив Університету висловлює глибоке співчуття рідним з приводу трагічної загибелі студента 3 курсу Військово-юридичного інституту Ростислава Мітельского

11-11-2020, 15:38

Гірка звістка вразила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. 11 листопада на 21-ому році, внаслідок вогнепального поранення, пішов з життя студент 3 курсу Військово-юридичного інституту Ростислав Мітельский.

Всі близькі, друзі, колеги знали його як людину прекрасної душі, відкритого і доброго серця, гарного спортсмена, щирого та талановитого хлопця. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу його близьких і рідних. Світлий добрий спомин про Ростислава назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав.

Вічна пам’ять…