21-08-2020, 15:00

Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого висловлює щирі співчуття родині, друзям, колегам, учням з приводу смерті Бориса Євгеновича Патона – видатного українського науковця, блискучого організатора науки, відомого державного й громадського діяча, президента Національної академії наук України, першого Героя України.

Український народ і вся світова наукова спільнота понесли велику втрату, з життя пішла Людина з великої літери, легендарна особистість, талановитий науковець світового рівня, істинний патріот України, мудрий, талановитий керівник, зразок людської гідності, чесності та добропорядності.
Борис Євгенович Патон став провідником української передової технічної думки. Непересічні розробки і дослідження Бориса Євгеновича Патона та його послідовників у галузі зварювальних процесів, металургії і технології металів змінили життя усього людства та визначили вектори його розвитку на довгі роки вперед, а методику зварювання живих тканин успішно використовують в світовій медицині для рятування тисяч життів.
Самовіддано очолюючи понад півстоліття Національну академію наук України, Борис Євгенович Патон зробив неоціненний внесок у створення і розбудову науково-дослідних інституцій незалежної України, піднесення міжнародного авторитету вітчизняної науки.
Схиляємо голову в глибокій скорботі. Світлий образ Бориса Євгеновича Патона назавжди збережеться в серцях усіх, хто його знав.