Колективом Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України проведено заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

19-12-2018, 13:11

14 грудня в курсантських підрозділах Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України НЮУ імені Ярослава Мудрого організовано заходи, присвячені Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

День Чорнобильської катастрофи став скорботним нагадуванням всьому людству про страшну аварію, до ліквідації наслідків якої долучилось майже 20 тисяч харків’ян.

Особовий склад Інституту долучився до заходів, що пройшли в Молодіжному парку міста Харкова за участі керівників Харківської обласної державної адміністрації, Управління СБ України в Харківській області та представників громадських організацій міста. Майбутні офіцери вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС.

Курсанти другого курсу Інституту провели тематичний вечір, присвячений подвигу героїв, які захистили людство від радіаційної загрози. На захід було запрошено співробітника Інституту – ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС С.Баца, який розповів молодому поколінню про трагедію в Чорнобилі та про людей, які, незважаючи на небезпеку для власного життя та здоров’я, доклали неймовірних зусиль, щоб побороти смертоносне лихо. 

Крім цього, колектив Інституту постійно підтримує ветеранів органів безпеки, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Напередодні свята курсанти третього курсу Інституту відвідали полковника у відставці Г.Артюхова, нагородженого урядовими нагородами та відомчими медалями.