Колективом Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України проведено заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

17-12-2019, 09:00

15 грудня в курсантських підрозділах Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України НЮУ імені Ярослава Мудрого організовано заходи, присвячені Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

День Чорнобильської катастрофи став скорботним нагадуванням всьому людству про страшну аварію, до ліквідації наслідків якої долучилось майже 20 тисяч харків’ян. Майбутні офіцери вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС.

Для курсантів Інституту було проведено тематичний вечір, присвячений подвигу героїв, які захистили людство від радіаційної загрози. На захід було запрошено співробітника Інституту – ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС Сергія Баца, який розповів молодому поколінню про трагедію в Чорнобилі та про людей, які, незважаючи на небезпеку для власного життя та здоров’я, доклали неймовірних зусиль, щоб побороти смертоносне лихо.