Квартет харківських художників презентував свою творчість у картинній галереї Університету

28-02-2020, 08:44

У картинній галереї Університету відкрилася виставка робіт заслужених діячів мистецтв України Володимира Носаня, Олександра Сердюка, Віктора Погорєлова (живопис) та художника Олександра Хоменка (гобелен) під загальною назвою «Quarta».

Ці четверо авторів є співробітниками кафедри академічного рисунку Харківської державної академії дизайну і мистецтв (завідувач кафедри – Олександр Хоменко).

Під час урочистого відкриття ректор Університету Василь Тацій висловив думку, що виставка буде цікавою, перш за все, молоді, адже вона просякнута весняним настроєм і передає красу, ніжність і недоторканість дитинства – початку життя. «Споглядання цих витворів мистецтва викликає в мене враження, що ми дивимося у майбутнє й спілкуємося про нього».

Ректор Харківської державної академії дизайну і мистецтв Віктор Даниленко зауважив, що дві останні виставки галереї вдало розташувалися в часі. Виставка «Художники малюють світ» стала ретроспективою художнього мистецтва кількох десятиліть, і багато хто з її учасників є учителями митців, роботи яких демонструються сьогодні. І хоча учні добре засвоїли науку попередників, їхня творче бачення є зовсім іншим, що є вдалим проявом гетерогенності мистецтва.

Виставка «Quarta» триватиме в картинній галереї до кінця травня.