Кафедрою кримінології та кримінально-виконавчого права Університету проведено зустріч із співробітниками Управління інформаційно-аналітичної підтримки Головного управління Національної поліції України у Харківській області

09-02-2018, 15:47

Крім викладачів, на заході були присутні науковці Інституту вивчення проблем злочинності ім. В.В.Сташиса, офіцери Збройних Сил України, які підвищують кваліфікацію на військово-юридичному факультеті Університету.

Співробітники Управління презентували унікальну інформаційно-аналітичну програму, розроблену ними для забезпечення ефективної роботи місцевих поліцейських підрозділів, у режимі on-line дозволяє відстежувати та аналізувати поточну криміногенну ситуацію, надавати правоохоронцям аналітичний матеріал щодо ймовірних злочинців, прогнозувати  місця підвищеної кримінальної небезпеки.

Розробка поліцейських викликала інтерес у науковців. За результатами дискусії було окреслено напрямки подальшої співпраці з  метою  використання цих напрацювань у науковій діяльності та при підготовці фахівців-юристів.