Кафедра цивільного процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого започаткувала серію відкритих навчальних заходів з навчальних дисциплін професійної підготовки

03-11-2015, 16:00

30 жовтня відбувся круглий стіл за участю заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань державної виконавчої служби Андрія Сидоренка,   заступника  начальника головного територіального управління юстиції у Харківській області з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області та з питань державної реєстрації  Наталії Когут, начальника Дзержинського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції  Ірини Фоменко. Крім того, своє бачення нагальних проблем діяльності державної виконавчої служби висвітлили ас. кафедри цивільного процесу С.О.Кравцов та інші викладачі.

Були обговорені новели у законодавстві, що стосуються діяльності державних виконавчих служб, а  також висвітлені напрямки взаємодії управління державної виконавчої служби та державної реєстраційної служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Завідувач кафедри цивільного процесу, проф. В.В. Комаров подякував шановним гостям за дуже цікаві доповіді, які  зачепили ключові аспекти діяльності державної виконавчої служби і зауважив що впровадження нових методик викладання шляхом залучення провідних фахівців органів державної влади для більш глибокого розуміння студентами сутності як самих навчальних дисциплін так  і розуміння основних напрямків своєї подальшої роботи буде відбуватися і в подальшому.