Кафедра цивільного права №1 разом з Юридичною клінікою та представниками кафедр екологічного права та кримінального права №2 провели профорієнтаційні заходи для школярів м. Краматорська

24-10-2019, 08:46

За сприяння управління освіти Краматорської міської ради на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 було проведено зібрання старшокласників шкіл міста. В межах заходу викладачі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого розповіли майбутнім абітурієнтам про юридичну професію, ознайомили їх з інститутами та факультетами, матеріально-технічною базою, навчальними програмами та позааудиторним життям Університету. За наданою впродовж презентацій інформацією серед школярів було проведено вікторину з нагородженням переможців сувенірною продукцією університету.