Кафедра криміналістики отримала сучасний пристрій для проведення занять

21-12-2018, 15:34

Кафедра криміналістика збагатилась новим технічним інструментарієм: ректор Університету В.Я.Тацій і перший проректор Ю.П.Битяк передали колективу кафедри  квадрокоптер.

В.Я.Тацій наголосив на доцільності використання аерознімання з метою швидкого і безпечного виявлення та фіксування геопросторових й інших юридично значущих даних з повітря під час виконання низки слідчих (розшукових) та інших процесуальних дій (оглядів, обшуків, слідчих експериментів та ін.) в процесі розслідування кримінальних правопорушень різних видів, високо оцінив здобутки кафедри криміналістики у царині започаткування й розроблення наукових підвалин аерокосмічної зйомки – інноваційної галузі криміналістичної техніки, а також упровадження цієї та інших новітніх технологій до навчального процесу та практики правоохоронних органів.

Завідувач кафедри В.Ю.Шепітько додав, що цей науково-технічний засіб істотно посилить дидактичну спроможність нещодавно відкритого й унікального за своїм наповненням криміналістичного полігону, що використовується кафедрою для забезпечення здобуття майбутніми правниками навичок у царині криміналістичної фото- і відеозйомки, трасології, судової балістики і вибухотехніки, інших галузей криміналістичної техніки, тактики проведення окремих слідчих (розшукових) дій, розслідування злочинів різних видів тощо.

Присутні на власні очі переконалися у надійності і простоті цього техніко-криміналістичного засобу. Окрім того, учасники зустрічі ознайомилися з оновленою і подарованою Університету експозицією аеросвітлин доцента кафедри криміналістики В.В.Білоуса.