Кадетський корпус став першим переможцем відкритого кубку Університету серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харкова

06-12-2019, 15:53

грудня на кафедрі фізичного виховання №1 в рамках профорієнтаційної роботи за підтримки президента спортивного клубу з настільного тенісу, проректора з навчально-методичної роботи університету В.В. Комарова та професорсько-викладацького складу кафедр цивільного процесу та державного будівництва університету відбувся І Відкритий кубок Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова.

Головний суддя змагань – завідувач кафедри фізичного виховання №1 О.В. Попрошаєв.

Метою заходу є розвиток і популяризація настільного тенісу у м. Харкові, формування та підтримка здорового способу життя серед учнів та профілактика негативних явищ у шкільному середовищі (булінгу та ін.).

У змаганнях взяли участь дев’ять загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та інтернатів м. Харкова.

Турнір відкрив проректор з навчально-методичної роботи В.В. Комаров, який висловив сподівання, що для його учасників перше знайомство з Університетом і ці змагання стануть вдалим стартом на шляху до перемог у майбутній професії.

За підсумками проведення змагань І місце виборола команда Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус». ІІ місце здобула команда гімназії «Очаг». ІІІ місце – Харківська гімназія №46 імені М.В. Ломоносова. Призери змагань отримали грамоти та кубки. Команда-переможець отримала спеціальний подарунок від президента спортивного клубу з настільного тенісу Університету – набір для гри в настільний теніс (сітка, ракетки та м’ячі).

Вітаємо учасників та призерів змагань! Бажаємо їм завжди бути здоровими. І нехай спорт стане невід’ємною частиною вашого життя.