«З надією в серці»: 76 пар станцювали на щорічному балі-маскараді, аби зібрати кошти для онкохворих дітей

20-12-2018, 15:26

Напередодні Дня Святого Миколая у приміщенні готелю «Харків Прем’єр Палас» за підтримки ректорату Університету відбувся шостий щорічний благодійний бал студентів та викладачів «З надією в серці».

До організаційного комітету увійшли аспірантка Н.І.Постнова, доценти О.Я.Трагнюк (кафедра права Європейського Союзу), Ж.В.Чевичалова (кафедра міжнародного приватного права та порівняльного правознавства), І.О.Русанова (кафедра організації  судових та правоохоронних органів). За хореографію відповідали випускники та студенти Університету Д.Михайловин, Р.Казанська та Д. Звягіна.

Бал відкрив проректор з навчально-методичної роботи В.В.Комаров, який висловив щиру подяку усім учасникам та гостям і зазначив, що захід вже став прекрасною і шляхетною традицією, що має свою історію, адже такі чудові вечори відбувалися у стінах нашої Alma mater ще у 50-60-х роках минулого століття. Бал має особливу мету – збір коштів на потреби онкохворих дітей, які проходять лікування у обласній дитячій клінічній лікарні №1. Отже дійство є свідченням того, що сучасна молодь є небайдужою та милосердною.

Також до присутніх звернулися професор кафедри кримінального права №1 Ю.В.Баулін та заступник декана Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури та кримінальної юстиції В.В.Шеховцов, які побажали усім, хто долучився до заходу, гарних емоцій та радості, а також сил та енергії для продовження хорошої справи.

До основної програми заходу входило чотири танці, у яких взяли участь 60 пар із студентів та курсантів Університету та 16 пар із викладачів. Підготовка тривала три місяці. У бальній залі з яскравими номерами виступили також артисти Палацу студентів Університету.

Подія стала одним із найяскравіших заходів року, що минає, і продемонструвала, що для добрих справ можна завжди знайти час.