З нагоди 27-ї роковини аварії на Чорнобильській АЕС в ІПЮК для СБУ НУ «ЮАУ ім. Ярослава Мудрого» відбулася зустріч курсантів з головою Харківської обласної організації «Союз Чорнобиль» В.Г.Болотовим

30-04-2013, 09:49

Валерй Григорович Болотов на собі відчув увесь жах атомного пекла у квітні 1986 року. Під час зустрічі він розповів про мужність і самопожертву учасників ліквідації аварії та висказав особисту думку про причини цієї трагедії.

У цей день для курсантів було організовано відвідування  пожежно-технічної виставки, де вони мали змогу ознайомитись зі зразками техніки, спорядження та засобами пожежегасіння, що використовувалися у боротьбі з наслідками техногенної катастрофи.

Подвиг героїв-ліквідаторів було вшановано на службовій нараді особового складу навчального підрозділу. За активну участь у виховному процесі з молодими співробітниками органів державної безпеки на особистому прикладі відданого служиння Українському народу відзначено співробітника Інституту Сергія Олександровича Баца, який у липні 1986 року та квітні 1987 року брав безпосередньо участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.