З нагоди Дня Незалежності України, Дня міста Харкова та Дня Державного Прапора України на військово-юридичному факультеті відбулася низка заходів національно-патріотичного спрямування

29-08-2018, 10:12

22 серпня для офіцерів і особового складу курсантів 1 курсу факультету проведено екскурсію на Меморіальному комплексі Слави на честь визволення    м. Харкова,  під час якої вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни.

23 серпня офіцери та курсанти 1 і 5 курсів військово-юридичного факультету провели урочисту церемонію підняття Державного Прапора України з виконанням Гімну України. Під час заходів, присвячених Дню Незалежності України, Дню Державного Прапора, грамотами і подяками заохочено кращих офіцерів, працівників ЗС України і курсантів факультету.

З нагоди Дня міста Харкова та Дня Державного Прапору України між групами 1 і  5  курсів факультету відбувся вечір поезії з декламуванням тематичних віршів, продовженням якого стала тематична вікторина «Як я знаю Харків». За результатами конкурсу 1 група 5 курсу посіла 1 місце, переможці отримали почесні грамоти.

24 серпня проведено смотр-конкурс строю та пісні серед курсантів 1 курсу, по закінчені якого учасники разом переглянули пряму трансляцію військового параду у місті Києві з нагоди Дня незалежності України. Крім того, за місцем розташування факультету та на стадіоні «Динамо» курсанти взяли участь у  спортивних змаганнях. Переможцем конкурсу строю та пісні стали курсанти 1 курсу 1 навчальної групи, у спортивних змаганнях першість вибороли курсанти 5 курсу 1 навчальної групи. Вони отримали грамотами і подарунки.